ÚvodAktuality ZŠ

Aktuality ZŠ

Výstava Komenský 2020

10. 11. 2020

Srdečně zveme všechny děti, rodiče, prarodiče na výstavu o životě JANA AMOSE KOMENSKÉHO, kterou si můžete prohlédnout u základní školy.

Šmudlova podzimní procházka 2

07. 11. 2020

Druhá procházka v přírodě je postavena. Nachází se opět na sv. Kopečku. Půjdete kolem restaurace Archa rovně kolem plotu, dále kolem budovy ředitelství ZOO, za budovou je START a první úkol cestou po modré turistické značce. Tento okruh je kratší než první procházka cca 1km. Vrátíte se okruhem zpět k budově ředitelství ZOO, po cestě najdete 10 úkolů a 2 barevné Šmudly. Paní učitelka Chaloupková

Šmudlova podzimní procházka 1

03. 11. 2020

Ráda bych vás pozvala na Šmudlovu procházku, kterou jsme pro děti nachystali. Vede ze sv. Kopečka za restaurací Archa doprava po cyklostezce směr věž Radíkov (vhodná i pro kočárky). Cestou najdete 10 zalaminovaných úkolů pro děti, když po cestě uvidíte barevného trpaslíka Šmudlu, napište mi do emailu, jakou měl barvu čepičky a já vám za odměnu pošlu jeho omalovánku. Na procházce prosíme o dodržování epidemiologických nařízení. Paní učitelka Chaloupková

Oznámení

01. 11. 2020

Podle usnesení vlády s účinností od 2. listopadu 2020 do 20. listopadu 2020 (včetně) platí nadále zákaz osobní přítomnost žáků na základním vzdělávání, pokračujeme proto v distanční výuce. Pro mateřské školy se stávající režim nemění. Usnesení vlády má stanovenu platnost do konce stavu nouze (do 20. listopadu 2020) – podobně jako jiná usnesení vlády schvalující krizová opatření. Uvedené však neznamená, že nemůže dojít na základě vyhodnocení epidemiologické situace a připraveného uvolňovacího scénáře ke znovuotevření některých druhů škol či jednotlivých ročníků dříve.

Informace k ošetřovnému

26. 10. 2020

Odkaz na informace k formuláři Žádost o ošetřovné. Upozorňuji, že není třeba potvrzení školy o uzavření, pouze prohlášení, které je součástí formuláře a podává ho sám zaměstnanec.

Aktuální informace pro rodiče: Postup při žádosti o ošetřovné z důvodu uzavření škol od 14. 10. 2020

19. 10. 2020

S ohledem na uzavření prvních stupňů základních škol v ČR dne 14. 10. 2020, budou moci rodiče dětí mladších 10 let žádat o ošetřovné z důvodu uzavření školy. Momentálně však není ukončen legislativní proces zákona, který upravuje podmínky poskytování ošetřovného při současné epidemii, v příštím týdnu ho bude ve zrychleném režimu projednávat Poslanecká sněmovna. Z tohoto důvodu žádáme rodiče, aby prozatím s řešením žádosti o ošetřovné vyčkali, než bude legislativní proces dokončen. Na webových stránkách ČSSZ pak bude obratem zveřejněn nový formulář žádosti o ošetřovné, který rodič vyplní a předá svému zaměstnavateli. Není třeba se bát, že by Vám nárok na ošetřovné propadnul. V tuto chvíli tedy rodiče, kteří zůstali s dětmi doma, musí pouze o této skutečnosti informovat svého zaměstnavatele.

Adresa

  • Základní škola a Mateřská škola
  • Loučany, příspěvková organizace
  • Loučany 723, 783 44 Náměšť na Hané
  • Odkaz na mapu

Vedení školy

Školní jídelna