ÚvodAktualityVyhodnocení projektu Záložka do škol

Vyhodnocení projektu Záložka do škol

07. 12. 2018

Zájemci se mohou podívat na vyhodnocení projektu záložka do škol spojuje školy. V dokumentu níže na str. 5 naleznete naši školu.

Cílem česko-slovenského projektu Navázání kontaktů mezi českými a slovenskými základními školami a osmiletými gymnázii a podpora čtenářství prostřednictvím výměny záložek do knih. Žáci z České republiky vytvoří záložku do knihy, na které libovolnou technikou ztvární téma česko-slovenského projektu Pohádky, bajky, pověsti a příběhy neznají hranice, a vymění si ji se žáky z přidělené partnerské školy z České republiky. Výměnu záložek mohou školy využít k navázání spolupráce, kontaktů nebo k poznávání literatury, historie, kultury, regionálních zvyků či života ve Slovenské republice a zároveň i jako průřezové téma do Školního vzdělávacího programu nebo jako součást školního projektu.

Adresa

  • Základní škola a Mateřská škola
  • Loučany, příspěvková organizace
  • Loučany 723, 783 44 Náměšť na Hané
  • Odkaz na mapu

Vedení školy

Školní jídelna