ÚvodAktualityInformace k zápisu k povinné školní docházce

Informace k zápisu k povinné školní docházce

07. 04. 2020

Termín zápisu : Žádost můžete vhodit do poštovní schránky u budovy Základní školy Loučany, a to v týdnu od 13.4. 2020 do 17.4.2020. Zákonný zástupce může zažádat o odklad povinné školní docházky. Termín odkladu: Žádost o odklad můžete vhodit do poštovní schránky u budovy Základní školy Loučany, a to v týdnu od 13.4. do 17.4.2020. K žádosti je nutné doložit doporučující posouzení příslušného školského poradenského zařízení a dětského lékaře nebo klinického psychologa. Správní řízení žádosti o odklad bude přerušeno do 31.7.2020, do té doby musíte doručit posouzení PPP a dětského lékaře. Po ukončení nouzového stavu proběhne schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků. Tiskopisy žádostí si můžete stáhnout v sekci Dokumenty. Kritéria přijetí najdete v sekci Dokumenty.

Adresa

  • Základní škola a Mateřská škola
  • Loučany, příspěvková organizace
  • Loučany 723, 783 44 Náměšť na Hané
  • Odkaz na mapu

Vedení školy

Školní jídelna