ÚvodAktualityDůležitá informace - uzavření školy od 11.3. 2020 do odvolání !!!

Důležitá informace - uzavření školy od 11.3. 2020 do odvolání !!!

10. 03. 2020

Ministerstvo zdravotnictví přerušuje od středy 11.3.2020 výuku na základních, středních a vyšších odborných školách. Od středy se zavírají z rozhodnutí vlády ČR všechny školy, ohlásil premiér nejnovější opatření Bezpečnostní rady státu proti šíření nového koronaviru. Opatření platí do odvolání. Z tohoto důvodu jsme nuceni naši školu uzavřít, děti nesmí být přítomny ve škole, nemůže fungovat ani školní družina. Jsme si vědomi, jaké komplikace tato situace způsobí rodičům, bohužel nejsme schopni to nijak ovlivnit a rozhodnutí vlády musíme respektovat. Prosím, sledujte stránky školy pro další informace. Mateřské školy se opatření netýká.

Adresa

  • Základní škola a Mateřská škola
  • Loučany, příspěvková organizace
  • Loučany 723, 783 44 Náměšť na Hané
  • Odkaz na mapu

Vedení školy

Školní jídelna