ÚvodAktualityDotazník spokojenosti se ZŠ a MŠ Loučany

Dotazník spokojenosti se ZŠ a MŠ Loučany

24. 06. 2020

Milí rodiče, prosíme o vyplnění dotazníku spokojenosti s naší prací. Prosíme o upřímnost. Dotazník je anonymní. Po vyplnění ho vhoďte do poštovní schránky u základní školy. Výsledky dotazníkového šetření vyvěsíme na stránkách základní i mateřské školy. Děti a žáci, kteří v této době navštěvují školu, dostali dotazník v papírové formě. Ostatní si jej mohou vytisknout z přílohy nebo vyzvednout do 30.6.2020 v ZŠ nebo MŠ. Za sourozence stačí vyplnit jeden formulář. Vyplněné dotazníky vraťte, prosím, do 10.7.2020. Moc Vám děkujeme za spolupráci a připomínky ke zlepšení naší práce

Adresa

  • Základní škola a Mateřská škola
  • Loučany, příspěvková organizace
  • Loučany 723, 783 44 Náměšť na Hané
  • Odkaz na mapu

Vedení školy

Školní jídelna