ÚvodAktuality

Veselé Velikonoce a tip na vycházku

09. 04. 2020

Přejeme všem odpočinkové velikonoční svátky. Paní učitelka Richterová posílá tip na vycházku - více se dozvíte po rozkliknutí této aktuality.

Větvánci

Informace k zápisu k povinné školní docházce

07. 04. 2020

Termín zápisu : Žádost můžete vhodit do poštovní schránky u budovy Základní školy Loučany, a to v týdnu od 13.4. 2020 do 17.4.2020. Zákonný zástupce může zažádat o odklad povinné školní docházky. Termín odkladu: Žádost o odklad můžete vhodit do poštovní schránky u budovy Základní školy Loučany, a to v týdnu od 13.4. do 17.4.2020. K žádosti je nutné doložit doporučující posouzení příslušného školského poradenského zařízení a dětského lékaře nebo klinického psychologa. Správní řízení žádosti o odklad bude přerušeno do 31.7.2020, do té doby musíte doručit posouzení PPP a dětského lékaře. Po ukončení nouzového stavu proběhne schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků. Tiskopisy žádostí si můžete stáhnout v sekci Dokumenty. Kritéria přijetí najdete v sekci Dokumenty.

Stručný přehled práce na týden 6.-8.4.

06. 04. 2020

V příloze najdete stručný přehled domácí práce. Přejeme všem krásné Velikonoce a hlavně odpočinek!

Předškoláci a zápis do 1. třídy

01. 04. 2020

Protože letos budou děti ochuzeni o zápis do 1. třídy ve škole, ode dneška budou mít každý den na www stránkách pracovní listy s úkoly, které mohou plnit a trénovat. Těšíme se na všechny!!! V druhé polovině dubna vyvěsíme informace jen o vyplnění a dodání formulářů rodiči. Předškoláci bez zápisu

Oznámení rodičům MŠ

31. 03. 2020

Z důvodu uzavření MŠ Loučany bude úplata za předškolní vzdělávání za měsíc duben 2020 prominuta. Děkujeme za pochopení.

Ošetřovné!!!

31. 03. 2020

Nově vydané tiskopisy - potvrzené žádosti o ošetřovné (bez uvedení věku) si můžete vyzvednout na obecním úřadě. Dále je nutné odevzdat na konci měsíce Výkaz péče o dítě z důvodu uzavření výchovného zařízení.

• Základní škola a Mateřská škola
  • Loučany, příspěvková organizace