Hlavní stránka – aktuality

Paní učitelka vzkazuje

Zábava pro žáky

Zábava pro naše žáky

Nedílnou součástí naší školy jsou žáci, proto zde i oni mají svůj vyhrazený koutek.

• Kvíz – Pololetní kvízová hra na body je určena všem chytrým hlavám v naší škole. Každý týden se objeví nová otázka. Za správnou odpověď žáci dostávají 2 body, za špatnou 1 bod. Body se jim přičítají do průběžné tabulky. Pozor, každý má jen jeden pokus na odpověď!!!
  • Pexeso – Zkuste najít dva stejné obrázky na co nejméně pokusů. Tip pro šikovné žáky: Zahrejte si proti počítači! Jakmile najdete všechny dvojice obrázků, zobrazí se vám tajné heslo!
Základní údaje
Děti
Fotogalerie MŠ

Kreativní inspirace nejen pro učitele