Hlavní stránka – aktuality

Rodiče vítáni

Paní učitelka vzkazuje

Zábava pro žáky

Provoz školní družiny je od 11.25 do 15.30 hod.

Naše družina má kapacitu 20 žáků. Žáci jsou přijímáni na základě kriterií pro přijetí, přednostně žáci 1.- 3.ročníku. Po vyučování následuje odchod žáků do školní jídelny a oběd. V odpoledním klidu mají možnost děti relaxovat při individuálních činnostech a hrách. Součástí odpoledních činností je také četba knihy, sledování videa. Následují rekreační činnosti, které slouží k odreagování žáků a probíhají na školním hřišti, při nepříznivém počasí v tělocvičně.

Pravidla ŠD

Odchody žáků ze ŠD v mimořádných časech musí být písemně omluveny a odevzdány paní vychovatelce, jinak je z družiny nelze pustit samotné!

Fotky z akcí a tvoření ve ŠD naleznete ve fotogalerii.

Základní údaje
Děti
Fotogalerie MŠ

Kreativní inspirace nejen pro učitele